Soutěžní družstvo žen opět funguje

05.10.2012 20:47

Letos se po delší době dali dohromady opět ženy do soutěžního družstva. Nejprve z hecu se zúčastnili letošního Poháru starosty v požárním útoku a ihned uspěli i přesto, že na trénink měli pouhých čtrnáct dní a problémy se směnami a hlídáním dětí. Následně se zúčastnili soutěže v Mašťově kde opět uspěli a zároveň se kvalifikovali na krajskou soutěž . Tam se opět  uvedli dobře i když v součtu všech disciplín skončili poslední tak ostudu určitě neudělali, protože v královské disciplíně požárním útoku poslední nebyli. Tady bych chtěl poděkovat SDH Strupčice, který " dodal" další dvě děvčata a zapůjčil soutěžní materiál, protože se krajské soutěže po delší době zúčastnili i muži "A", kteří také ostudu neudělali.

www.požáry.cz
Zpět

Vyhledávání

© 2009 Všechna práva vyhrazena.