Zahájení sezóny dětského sportu ve hře Plamen

04.10.2012 20:30

Dne 29. 9. 2012 v dopoledních hodninách bylo ve Strupčicích zahájeno okresní kolo hry Plamen pro rok 2012/2013.

Na ploše několika hektarů soutěžila družstva z SDH Strupčice, Klášterec n/O, Jirkov, Březno u Chomutova, Blatno, Bílence, Vysoká Pec a Spořice. Soutěžilo se v kategoriích přípravka, mladší a starší žáci, dorost ve družstvech i jednotlivcích.

Jedná se v podstatě o orientační běh se stanovišti jako např. střelba ze vzduchovky, určování topografických značek, zdravověda, rozpoznání a uvázání uzlů, nalezení cílů podle buzoly,lezení po laně, apod. Účast na těchto soutěžích také neustále roste.

Zahájení sezóny dětského sportu se zúčastnila cca stovka dětí. Po doběhnutí posledního soutěžícího byl společný oběd a poté proběhlo vyhlášení celkového umístění.

Již několik sezón jsou na špičce družstva z Bílenců, ale všichni ostatní se je snaží dotáhnout a někdy se to i podaři.

      Karel Kulhánek, velitel JPO SDH Strupčice

 

článek a foto převzato od www.pozary.cz

Další foto ze hry PLAMEN zde: https://hasici-jirkov.rajce.idnes.cz/Zahajeni_PLAMENe_MH_-_Strupcice_2012

www.požáry.cz
Zpět

Vyhledávání

© 2009 Všechna práva vyhrazena.